Skip to main content

karimer.com çok yakında geliyor!!

karimer.com

Bu aslında bizim için bir sosyal sorumluluk projesi gibi birşey. Bir süredir düşünüyoruz üzerinde. Şöyle güzel bir CV üreteci yok, hızlı hızlı, formatlı, şık cv'ler oluşturabileceğimiz...

Kariyer sitelerinden güzel olan cv örneklerini inceledik ve kendi cv üretecimizi yazmaya başladık. Tamamen ücretsiz olarak da kullanıma açacağız. Çok basit bir üyelik prosedüründen sonra birkaç dakika içinde pdf formatında hazır cv'nizi indirebileceksiniz. Sonrasında sisteme girip CVnizi modifiye etmeniz de çok kolay olacak.

Ayrıca kendiliğinden oluşacak veritabanı sistemi güzel bir kariyer merkezi haline getirecek. Sistemi çok yakında devreye alacağız...

Comments

Popular posts from this blog

LaTeX'te Sunum Hazırlamak

Latex'i kullanarak projeksiyon cihazlarında sunulmaya yönelik çok güzel sunumlar hazırlamak mümkün olmaktadır. Oluşturulan dosya PDF olduğundan ve her işletim sisteminde (linux, mac os, unix, windows vs.) en azından bir tane PDF okuyucu program olduğundan, hazırlanan sunumların taşınabilirliği de azami seviyede olmaktadır. Tabi ki latex'in en üstün olduğu nokta olan mükemmel fontlar ve matematiksel denklem yazılımları latex'te hazırlanan sunumlar için de geçerli olmaktadır. Aşağıdaki linklerden indireceğiniz pakette örnek sunuma ait gerekli dosyaları bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.
Link : DROPBOX

Hazırladığım örnek sunumun slaytları şu şekilde:

2005 İzmir Depremi

Ekim 2005'te İzmirde orta düzeyin üzerinde bir deprem gerçekleşti. Bu her ne kadar basında fazla ilgi görmemiş olsa da, İYTE'de kalıcı hasarlar bırakmış bir depremdi. Şu anda Ekim 2009 dayız ve depremden ciddi ölçüde etkilenip zarar görmüş olan, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümüne ait binaların deprem yönetmeliğine uygun olarak güçlendirilme  çalışmaları halen devam etmektedir.

Bu resimler o depremin ciddiyetinin boyutlarını gözler önüne sermektedir.