Skip to main content

AdresGezgini "Google Reklamları ve Kobiler" Konulu İnfografik Tanıtım Videosu

İnfografik animasyon tarzındaki ilk deneme filmimiz bu... Animasyonu grafiker olan kuzenim Çetin Can Karaduman yaptı. Filmin konusu Google AdWords Reklamları ve Kobiler. Özellikle Google'ın Türkiye'deki konumunu ve kobiler için önemini göstermeye çalıştığımız bu yaklaşık 6 dakikalık infografik tanıtım filminin ilk yarısında Google ve Google AdWords kavramından bahsediyoruz. İkinci yarısında hayali bir kahraman olan küçük çapta nakliye işleri ile geçimini sağlayan Muharrem Öztürk karakterinin AdresGezgini aracılığı ile internetle tanışıp Google AdWords reklamlarına başlamasıyla işlerinin kısa sürede nasıl arttığını anlatıyoruz.


AdresGezgini "Google Reklamları ve Kobiler" Infografik Tanıtım Filmi from isilyilmaz on Vimeo.

Comments

Popular posts from this blog

LaTeX'te Sunum Hazırlamak

Latex'i kullanarak projeksiyon cihazlarında sunulmaya yönelik çok güzel sunumlar hazırlamak mümkün olmaktadır. Oluşturulan dosya PDF olduğundan ve her işletim sisteminde (linux, mac os, unix, windows vs.) en azından bir tane PDF okuyucu program olduğundan, hazırlanan sunumların taşınabilirliği de azami seviyede olmaktadır. Tabi ki latex'in en üstün olduğu nokta olan mükemmel fontlar ve matematiksel denklem yazılımları latex'te hazırlanan sunumlar için de geçerli olmaktadır. Aşağıdaki linklerden indireceğiniz pakette örnek sunuma ait gerekli dosyaları bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.
Link : DROPBOX

Hazırladığım örnek sunumun slaytları şu şekilde:

2005 İzmir Depremi

Ekim 2005'te İzmirde orta düzeyin üzerinde bir deprem gerçekleşti. Bu her ne kadar basında fazla ilgi görmemiş olsa da, İYTE'de kalıcı hasarlar bırakmış bir depremdi. Şu anda Ekim 2009 dayız ve depremden ciddi ölçüde etkilenip zarar görmüş olan, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümüne ait binaların deprem yönetmeliğine uygun olarak güçlendirilme  çalışmaları halen devam etmektedir.

Bu resimler o depremin ciddiyetinin boyutlarını gözler önüne sermektedir.